Fitkoučink

Fitkoučink je synonymem pro zdravý životní styl. Jeho cílem je podat vám pomocnou ruku a odstranit překážky na cestě k lepší životosprávě. Prostřednictvím fitkoučinku vám pomohu najít ten správný směr, kterým se vydat.

Rozhodně se nebojte žádných drastických diet a radikálních změn. Jde především o dobře mířené rady a tipy na věci, které jsem já sám vyzkoušel a o kterých vím, že fungují. Pomocí těchto tipů vám pomohu zlepšit zdraví, zkvalitnit spánek, shodit nějaké to kilo a celkově rozvinout vaši fyzickou výkonnost. Tak, aby změny odpovídaly vašim časovým možnostem. Díky dobré životosprávě ze sebe máme lepší pocit. A to, jak se cítíme, ovlivní celkovou kvalitu našeho života. S fitkoučinkem získáte více energie a radosti. Být fit není vůbec složité.
Vím, jak tělo funguje a co je třeba mu dopřát, aby se cítilo co nejlépe.

Pro koho je fitkoučink?

Pro každého, kdo chce zhubnout a zlepšit trávení, flexibilitu či spánek. Vaše kůže i oči budou zářivější.

Kdy uvidím pokrok?

Většina lidí zhubne již po prvním měsíci. Zlepší se jim trávení a cítí se více flexibilní.

Kolik to stojí?

Cena je 3.000Kč a platí se hotově při prvním setkání. Za své rady ručím. Pokud vám ale i přesto nepřinesou žádný užitek nebo zlepšení, peníze vám vrátím. V ceně je 5 konzultací.

Jak to probíhá?

 • 1.

  Sejdeme se, trochu se seznámíme a zjistíme, co konkrétně si přejete zlepšit.

 • 2.

  Určíme si cíle a na základě vašich potřeb upravíme životosprávu.

 • 3.

  Následuje testovací měsíc, kdy se snažíte dodržet co nejvíce úprav.

 • 4.

  Po měsíci se opět setkáme a vyhodnotíme splnění cílů.

 • 5.

  Rozhodneme, jaké úpravy zachováme i nadále.

 • 6.

  V případě vašeho zájmu se podíváme na některé změny více do hloubky.

Fitkoučink zahrnuje 5 konzultací. Jednu každý týden v průběhu testovacího měsíce + 1 po uplynutí dalšího měsíce. Na závěr vám předám doplňující informace a kontakty, které jsem k tématu nashromáždil.

Také vám budu celoživotně k dispozici ohledně otázek týkajících se fitkoučinku.

Nezávazně poptat nebo absolvovat online

Komu jsem už pomohl?

“Nejlepší je, že všechno zapadá dohromady. Člověk jen nesnižuje váhu, ale zároveň posiluje imunitu, ohebnost, trávení... A už po měsíci ze sebe má radost. Dalších výhod je spousta, stačí to vyzkoušet.”
Jakub Hojer Sportovní manažer

“Stálo to hodinu vyprávění a pak týden velké změny. Výsledkem je, že se na jídlo těším a opět si ho pořádně užívám. Cítím se skvěle a můj pupek je menší. Během měsice jsem zhubl 4 kila.”
Jiří Humpolec IT konzultant

“Spousta z vás stejně jako já zhruba ví, co by se mělo a nemělo a jak zlepšit svoji životosprávu. Problém je, že minimálně polovina z toho není úplně pravda. Takže pokud máte chuť na změnu k lepšímu, Tomáš vám pomůže neztratit se v překladu a hlavně vám dodá tu potřebnou špetku energie do začátku.”
Vít Šubrt Marketingový manažer

“Koučink od Tomáše byl super! Dlouho jsem chtěl zhubnout, zkoušel jsem všechno možný a nic se mi nedařilo. Potom se do toho opřel Tomáš a s jeho doporučením to šlo jedna báseň. Citím se teď mnohem lépe. Super bylo hlavně to, že nejste nucen k nějaké hrozné dietě, ale v běžném režimu v klidu hubnete. Že zhubnu o 24 kilo za 4 měsíce jsem vůbec nevěřil.”
Jakub Vrchota IT programátor

Kdo jsem?

 • Učitel meditace
 • Sportovec
 • Meditující
 • Kouč

Více o Tomášovi

Nezávazná poptávka služeb

Ochrana proti spamu Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole
d3Vt9Jsv5

Kontaktujte mě napřímo

Sledujte mě na Facebooku a přidejte si mě mezi přátele